OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zapraszamy do skorzystania z generatora wizualizacji, który pozwoli zobaczyć nasze produkty na Państwa projekcie

Ewa BieleckaCemex Chełm
To rodzinna i w całości polska firma. Mają 3 fabryki, a zdecydowana większość surowców naturalnych pochodzi ze złóż obok fabryk. Dzięki temu mają największe możliwości produkcyjne np. produkcja różnych kształtów, kolorów i rozmiarów. Jest z czego wybierać. Bardzo dobra i miła współpraca z przedstawicielem. Szczerze polecam.
Krzysztof GizickiPPHU TOMI Wsola
Satysfakcja moich klientów wynika z jakości sprzedawanych towarów, dlatego od lat sprzedaję cegły Lode. W biznesie ważne, aby pracować z solidnymi partnerami
Jarosław CzajkaRICOND Lublin
Bardzo dobra cena w stosunku do jakości. Super kontakt z przedstawicielem firmy panem Jakubem - zawsze szuka najlepszego rozwiązania, a jak trzeba doradzi. Bardzo duże możliwości kolorystyczne cegieł jak i obsługa są na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Michał PiotrowiakCeramika Piotrowiak
perfekcyjna, zawsze uśmiechnięta obsługa BOK-u
Andrzej ŻurPPHU "Tęcza" Koszalin
Z firmą Lode i jej przedstawicielami współpracujemy wiele lat. Firma posiada produkty wysokiej jakości w dobrych cenach. Posiada sprawny system reklamacji oraz doradztwa. Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta.
Piotr KasperkiewiczIntech Legnica
Doskonała obsługa pod względem szybkości i jakości dostarczonych produktów. Szybka a wręcz błyskawiczna reakcja, dużo informacji odnośnie stanu zamówienia. Już od kilku lat działamy razem i na pewno nadal bardzo chętnie będziemy dalej współpracować z firmą Lode. Gorąco polecam! Zazdroszczę firmie Lode takiego pracownika
Daniel Gródecki ZPH "POLKLINKIER"
Biorąc pod uwagę siedmioletnią współpracę z firmą Lode stwierdzam, iż jest to firma godna polecenia, począwszy od osób zarządzających, dział obsługi klienta po przedstawiciela handlowego. Informację przepływają bardzo sprawnie, na każde pytania są udzielane szybkie odpowiedzi. Współpraca z ta firmą to czysta przyjemność.
Tomasz Łukomski„Mańk” Warszawa
W budowlance pracuję już 25 lat i życzyłbym sobie więcej firm tak solidnych jak Lode. Dobry towar, dobra jakość, dobra obsługa i szybka dostawa. Polecam!
Piotr CzernialisCCB IMPORTEX
Lubię pracować z ludźmi, którzy szukają rozwiązań, a nie problemów. Zespół Lode działa szybko i jak trzeba elastycznie. Dbają o dobry jakościowo produkt, miłą obsługę, szybką realizację zamówień i co najważniejsze mają ogromny wybór kolorów i rozmiarów cegieł najlepszej jakości. Polecam!
TOP Projektuj online